kesakatusatasuku

 

la 26.1. Tampereen sukututkimuspäivä, teemana pirkanmaalaisia merkkihenkilöitä ja sukuja. Lisätietoja http://www.tamsuku.fi/sukututkimuspaiva.html

Bussi lähtee Porin vanhalta linja-autoasemalta klo 8 ja paluumatkalle lähdemme klo 16. Matkan hinta 25€. Ilm. viim. 22.1. ja matkan voi maksaa seuran tilille. Ilm. maksamalla matka seuran tilille FI48 5700 0244 9094 63 tai p. 040 5493945/Marja tai Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen..

 

DNA-PIIRI

Seuraava kokoontuminen ma 11.2. klo 18 Mikonkatu 21 (Porin seudun työttömien toimitila, sisäänkäynti sisäpihalta kulmaovesta)

Oletko kiinnostunut geneettisestä sukututkimuksesta? Tarvitsetko apua testin tilaamisessa tai testitulosten tulkinnassa? Pohdimme näitä asioita yhdessä. Jos haluat mukaan sähköpostilistalle, jolla keskustellaan DNA-tutkimuksesta ja ratkotaan asiaan liittyviä ongelmia, niin lähetä viesti osoitteeseen Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

 

 

Pin It